sklep-spoywczy.jpg

Sklep spożywczy odzieżowy wielobranżowy supermarket hipermarket komunikacja

Aby zapewnić klientom szybką obsługę bez zatrudniania dodatkowych pracowników warto zainwestować w rozwiązanie profesjonalnego przywoływania LRS. Zależnie od wielkości i charakteru sklepu proponujemy kilka zestawów, które pozwolą zoptymalizować pracę personelu.

zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Zestawy Wołacz III / Personel Start / Personel PRO pozwolą na szybkie i dyskretne przywołanie personelu do kasy. W ten sposób w razie natłoku klientów czy problemów z klientem wystarczy nacisnąć jeden klawisz, aby przywołać odpowiednią osobę z personelu: (dodatkowego kasjera, kierownika, ochronę czy osobę z właściwego działu). Jest to rozwiązanie niezawodne, szybkie, wyjątkowo funkcjonalne i dyskretne.

zestaw-wolacz-i-1-przycisk.png
zestaw-wolacz-ii-3-przyciski.png

Wołacz I / Wołacz II te urządzenia montowane są przy kasach. Pozwola na wezwanie kierownika w do zaakceptowania storno, przy pustym stanowisku kasowym aby wezwać pracownika do obsługi, czy w przymierzalniach aby w razie potrzeby klient mógł przywołać pracownika sklepu.

zestaw-netpage-i2.png

Netpage I – to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na przekazywanie informacji, wezwań i zadań dla całego personelu. Zainstalowany program NetPage na stanowisku kasowym pozwoli usprawnić komunikację między pracownikami przebywającymi na sklepie jak i na zapleczu.Netpage posiada wysoki poziom kontroli i pełne archiwum wysłanych wiadomości, co pozwala zbadać poziom reakcji poszczególnych zespołów czy pracowników. Może również przesyłać informację co pracownicy na magazynie mają przygotować dla klienta.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.