Przykładowe zastosowanie

Nie ważne jaką prowadzisz restaurację, nie ważne na jakiego rodzaju problemy natrafiasz – oto rozwiązania, których potrzebujesz.

Long Range Systems, Inc. (LRS) jest liderem rynku innowacyjnych rozwiązań bezprzewodowych i producentem bardzo popularnych na rynku amerykańskim systemów przywoławczych dla branży gastronomicznej. PRINTSOFT zalicza się do grona głównych dystrybutorów LRS w Polsce.

Przełomowe systemy LRS

LRS umożliwią zwiększenie przychodów i przysporzą większej ilości klientów Twojej restauracji. Jeżeli widzisz związek między powolną obsługą, długim oczekiwaniem i niezadowoleniem gości a brakiem zysków, to koniecznie zapoznaj się z rewolucyjnymi możliwościami bezprzewodowych systemów przywoławczych. Produkty LRS pomagają  uporządkować i uprościć zarządzanie obsługą gości i pracą kelnerów. Pomogą Ci zwiększyć rotację stolików, zwiększą średnią wartość rachunku i zwiększą wydajność pracy kelnerów. 

Bezprzewodowe systemy przywoławcze LRS powinny być wykorzystywane wszędzie tam gdzie najważniejsza jest efektywna praca restauracji i najwyższa jakość obsługi gości. Systemy LRS mogą integrować się z oprogramowaniem do zarządzania restauracjami.

Prezentujemy poniżej przykładowe zastosowania systemów LRS w życiu codziennym.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.