komunikacja-w-szpitalach-i-przychodniach.jpg

Komunikacja w szpitalach i przychodniach

Firma LRS przygotowała rozwiązania komunikacyjne, przywoławcze dla szpitali i przychodni. Systemy LRS działają w branży szpitalnej na całym świecie. W tej dziedzinie wiadomo jak istotna jest komunikacja w szpitalach gdzie czas reakcji może stanowić o życiu. Dlatego bardzo ważne jest aby lekarze otrzymali wezwanie na czas. Np. „Pilny wypadek – pokój 201.”

Podejście do pacjenta również stanowi bardzo istotną kwestię. Zamiast rozdawać numerki, pacjenci przy rejestracji otrzymują pager i w momencie wywołania dostają informację że jest to ich kolej.Szybka komunikacja poprzez zestawy LRS może funkcjonować wyjątkowo dyskretnie przez: wibrację i/lub światło i/lub dźwięk.

zestaw-klient-start-powiadomienie-klienta2.png

Klient Start – to prosty zestaw pozwalający unowocześnić i uporządkować system numerków, zaoszczędzając pracy recepcji oraz zapewniając spokój w wśród pacjentów.Personel Start, Personel PRO -  jest to podstawowe rozwiązanie przeznaczone dla komunikacji pomiędzy personelem. Na pagery lekarzy/personelu w razie potrzeby zostaje w ciągu sekundy wysłana wiadomość, która dzięki szybkości przesyłu może ratować życie.

zestaw-klient-start-powiadomienie-klienta2.png
zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Kombo - To połączenie zestawu obsługującego pacjentów oraz personel.

zestaw-wolacz-i-1-przycisk.png
zestaw-wolacz-ii-3-przyciski.png

Zestawy Wołacz I, Wołacz II – służą komunikacji między personelem. Lekarz w gabinecie przez naciśnięcie jednego przycisku będzie mógł przywołać pielęgniarkę innego lekarza po dodatkową opinię lub inny personel wyposażony w pager.

zestaw-netpage-i2.png
zestaw-netpage-ii7.png

Zestawy Netpage I / Netpage II – to kompletne systemy komputerowe przygotowane z myślą o rejestracji. Pozwala na komunikację z personelem oraz pacjentami. Dodatkową opcją jest wysłanie kopii wiadomości na e-mail użytkownika. System wspiera pracę lekarzy i pielęgniarek jednocześnie mogąc zarządzać kolejką pacjentów do kilku gabinetów.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.