komunikacja-w-magazynie.jpg

Magazyn

Szybka komunikacja pomiędzy pracownikami magazynów stanowi podstawę dobrego zarządzania personelem. Z powodu dużych powierzchni trudno jest znaleźć  pracownika potrzebnego w danej chwili. System przywoławczy LRS ułatwi nam to zadanie.

zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Wołacz III / Personel Start / Personel PRO to komunikacja pomiędzy personelem. Wezwanie pracownika znacznie zoptymalizuje pracę i polepszy szybkość reakcji.

zestaw-klient-start-powiadomienie-klienta2.png
zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Kombo – To połączenie zestawu wzywający pracowników oraz obsługującego klientów - po przygotowany towar.

zestaw-netpage-i2.png

Netpage I to kompleksowe narzędzie do wysyłania wiadomości i zadań dla pojedynczych pracowników czy całych grup. Program pozwala na współpracę z monitorem wyświetlającym zadania dla poszczególnych osób lub grup i na informację zwrotną dla zlecającego, gdy zadanie zostanie wykonane – system raportowania. Program Netpage posiada wysoki poziom kontroli i pełne archiwum wysłanych wiadomości, co pozwala zbadać poziom reakcji poszczególnych zespołów czy pracowników.

Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia systemu wydawania towaru dla klientów – z przydzielaniem zadań pracownikom na magazynie.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.