przywoaj-kierowc.jpg

Firma logistyczna

Szybka komunikacja pomiędzy dystrybutorem a kierowcami i pracownikami stanowi podstawę dobrego zarządzania firmą logistyczną. Z powodu dużych powierzchni parkingowych i magazynowych trudno jest znaleźć odpowiedniego kierowcę czy magazyniera, co powoduje opóźnienia w pracy całej firmy. Profesjonalny system przywoławczy LRS rozwiąże ten problem i przyśpieszy pracę personelu oraz czas załadunku.

zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Personel Start / Personel PRO zapewnia komunikację pomiędzy personelem. Wezwanie pracownika znacznie zoptymalizuje pracę i polepszy szybkość jego reakcji, a tym samym zwiększy ilość obsłużonych samochodów.

zestaw-klient-start-powiadomienie-klienta2.png
zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Kombo to wygodne połączenie zestawu obsługującego kierowców oraz pracowników dystrybucji.

zestaw-netpage-i2.png
zestaw-netpage-ii7.png

Zestawy Netpage I i Netpage II to kompleksowe narzędzia do wysyłania wiadomości / zadań dla pojedynczych pracowników czy całych grup. Program pozwala na współpracę z monitorem wyświetlającym zadania dla poszczególnych osób lub grup i na informację zwrotną dla zlecającego gdy zadanie zostanie wykonane. Netpage posiada wysoki poziom kontroli i pełne archiwum wysłanych wiadomości, co pozwala zbadać poziom reakcji poszczególnych zespołów czy pracowników. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia systemu komunikacji wewnątrz firmy z kierowcami podstawiającymi samochód do załadunku (np. Proszę podjechać do rampy nr. 12).

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.