komunikacja-w-fabryce.jpg

Fabryka

Rozwiązanie dla zapewnienia bezpieczeństwa w fabryce. Przykładowe wykorzystanie to ekipy ratunkowe i sytuacje zagrożenia. Pozwala na informację do wszystkich pracowników z pagerami o zagrożeniu np. ewakuacja.

zestaw-wolacz-i-1-przycisk.png

Zestaw Wołacz I to doskonałe rozwiązanie stosowane w sytuacjach krytycznych. Pozwala na wezwanie grupy ratunkowej, odpowiednio przeszkolonego personelu do udzielania pomocy przy wypadkach. Praca w fabrykach niesie możliwość wypadków. Dzięki zestawowi LRS możliwa jest szybka komunikacja pozwalająca na udzielenie pomocy i przeciwdziałanie sytuacją krytycznym - ograniczając szkody.

System może zostać wykorzystany również przy stanowiskach, które uniemożliwią opuszczenie stanowiska pracy, Pozwoli wezwać współpracownika, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.