komunikacja-na-imprezach-targowych-i-eventach.jpg

Eventy i Targi

Niezawodna komunikacja między personelem po za siedzibą firmy często jest przyczyną niskiej efektywności pracy. Dzięki systemowi LRS pracownikom łatwiej będzie odnaleźć się na zatłocznych imprezach targowych i wydarzeniach z udziałem publiczności. Są to szybie rozwiązania pozwalające na dyskretną komunikację.

zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Wołacz III / Personel Start / Personel PRO zestawy przywoławcze LRS pozwalają na szybkie i dyskretne przywołanie personelu do stoiska czy wyznaczonego punktu. W ten sposób: obsługa stoiska może zapoznać się z ofertą innych firm na targach czy iść coś zjeść, a w razie potrzeby - wystarczy nacisnąć jeden klawisz na transmiterze, aby przywołać odpowiednią osobę z personelu.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.