komunikacja-na-budowie.jpg

Plac budowy

Wyposażając każdego pracownika w pager, umożliwiamy kierownikowi w każdym momencie przywołać pracownika i skierować go do nowej pracy. Proponowany profesjonalny system przywoławczy LRS usprawni pracę oraz pozwoli w pełni wykorzystać czas pracowników. Atutem systemów LRS jest wielopoziomowy sposób powiadamiania, nawet jeśli hałas zagłuszy dźwięk powiadomienia – pracownik poczuje wibracje lub zauważy mrugające światło (sygnał może być powtarzany - automatycznie).

zestaw-wolacz-i-1-przycisk.png

Wołacz I to doskonałe rozwiązanie stosowane w sytuacjach krytycznych. Pozwala na wezwanie grupy ratunkowej, odpowiednio przeszkolonego personelu do udzielania pomocy przy wypadkach.

zestaw-personel-start-system-zarzadzania-personelem.png

Personel Start / Personel PRO to mobilny zestaw pozwalający szybkie wzywanie pracowników. Dzięki temu zoptymalizujemy koszty zatrudniania personelu i wykonywaną pracę. Nie będzie już potrzeby szukać pracownika – ponieważ zostanie poinformowany, że ma zgłosić się do kierownika.

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.