Aktualności

Szybsza obsługa klienta

W restauracjach, hotelach i punktach usługowych istotne jest, aby klient czuł się komfortowo, aby nie krępował się przywołując personel oraz aby personel nie przeszkadzał klientowi. Zestawy przywoławcze LRS rozwiązują problem w komunikacji z klientami, pozostawiając inicjatywę po stronie klienta w momencie, którym będzie potrzebował asysty. Zestawy Wołacz I, II, III pozwalają przywołać do kelnera do stolika czy sprzedawcę do konkretnego działu w sklepie. W ten sposób pracownicy będą mogli wykonywać inną pracę, a w momencie kiedy klient będzie potrzebował pomocy dowiedzą się o tym natychmiast dzięki osobistym pagerom - po naciśnięciu klawisza na transmiterze (przez klienta).

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.