Aktualności

Miła atmosfera i prosta komunikacja

Lokale samoobsługowe niestety nadal działają w oparciu o dźwiękowe powiadamianie klientów. Jest to system głośny i często mało czytelny dla klientów. Klienci zamiast zrelaksować się przebywając w restauracji często stoją przy kasie oczekując na wydanie posiłku.

Dzięki zestawom LRS działającym w oparciu o pagery podkładkowe (z miejscem na naklejkę z logotypem lokalu) komunikacja odbywa się cicho - poprzez wibrację oraz mruganie. Klienci przy złożeniu zamówienia otrzymują pager, który zawibruje, gdy danie zostanie przygotowane. Taka komunikacja rozwiązuje problem, gdy klienci przesłyszeli się i odbierali nie swoje dania - niwelując ilość pomyłek. Kolejnym ważnym elementem polepszenia atmosfery w lokalu jest możliwość oczekiwania na zamówienie przy stoliku. W naszej ofercie znajdują się zestawy o wyjątkowym designie dla restauracji rybnych (pager krab) oraz restauracji włoskich (pager pizza). Te zestawy znane są również z swojej funkcji absorbujących uwagę najmłodszych klientów - dając rodzicom chwilę wytchnienia. 

O firmie PRINT-SOFT

PRINT-SOFT jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania dla firm, hoteli, restauracji, oraz sprzęt: kasy i drukarki fiskalne, komputery, pos, monitory dotykowe, wagi, szuflady.

Posiadamy w swojej ofercie również kompleksowy system przywoływania klientów - LRS - Long Range Systems

Aktualności

14 październik 2015

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.